Вівторок, 22.08.2017, 05:28
Вітаю Вас Гость | RSS

ОНЗ "ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Пнівне"

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: RuslikUA 
Форум » Викладання інформатики » Презентації на уроках інформатики » Обміняймось презентаціями до уроку (Давайте допоможемо один одному в нашій нелегкій роботі)
Обміняймось презентаціями до уроку
RuslikUAДата: Четвер, 30.12.2010, 10:09 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Репутація: 10
Статус: Offline
Пропоную на сторінках нашого форуму обмінюватися готовими презентаціями до уроків інформатики, допомагати один одному в нашій роботі. А також ділитися досвідом в підготовці презентацій до уроку.

Повідомлення, які не відповідають темі та флуд будуть видалятися без попередження!

Адмін

RuslikUAДата: Вівторок, 15.04.2014, 11:50 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Администраторы
Репутація: 10
Статус: Offline
У зв'язку з тим, що деякі вчителі бралися за створення презентацій до уроків в 5 класі, то і я вирішив додати частину своїх доробок. На цьому сайті уже є і ще будуть розміщуватися презентації та тестові завданняч до уроків інформатики в 5 класі (автор Н.В.Морзе).
Якщо будуть мої доробки корисними і активно використовуватимуться на уроках, і буде підтвердження в коментарях, в міні-чаті або на цій гілці форуму, то буду продовжувати цю роботу. В противному випадкуці всі матеріали залишаться в мене на комп'ютері. Жду ваших коментарів і постів.
Успіхів у роботі!

Адмін

Форум » Викладання інформатики » Презентації на уроках інформатики » Обміняймось презентаціями до уроку (Давайте допоможемо один одному в нашій нелегкій роботі)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz