Середа, 28.06.2017, 02:04
Вітаю Вас Гость | RSS

ОНЗ "ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Пнівне"

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: RuslikUA 
Форум » Викладання фізики » Викладання фізики з використанням ІКТ » Як зробити урок фізики цікавим? (Як можна зробити урок фізики цікавим)
Як зробити урок фізики цікавим?
RuslikUAДата: Неділя, 26.12.2010, 17:31 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Репутація: 10
Статус: Offline
Шановні відвідувачі сайту! Прошу вас всіх висловитися по поводу того, як можна зробити урок фізики цікавим, використовуючи комп'ютер і мультиседійні презентації.

Адмін

RuslikUAДата: П`ятниця, 08.04.2011, 13:57 | Повідомлення # 2
Сержант
Хочу записати коментар на своє ж питання.
Я проводив уроки фізики в 7 класі. І в мене виникла ідея провести один урок з фізики в кабінеті інформатики (я ще й вчитель інформатики і завідуючий кабінетом). Тема урок "Лінзи. Побудова зображень в лінзі". Результат неперевершений. Діти з цікавістю слухали і практично всі учні класу зрозуміли цю тему. (Роблю такий висновок по повторенню в кінці уроку).
Даний урок можна скачати з цього сайту.

Адмін

RuslikUAДата: Вівторок, 18.10.2011, 21:45 | Повідомлення # 3
Сержант
Взагалі урок фізики, точніше його проведення було б добре проводити з використанням наприклад мультимедійних проекторів. Саме зручніше його використовувати під час показу явищ, яких фізично учні не можуть спостерігати: поділ ядер, газові розряди (дослідити його природу на уроці) і так далі.

Адмін

RuslikUAДата: Субота, 01.12.2012, 09:29 | Повідомлення # 4
Сержант
Як ви вважаєте, чи доцільним є використання комп'ютерного експерименту на уроках фізики скажімо при вивченні тем: "Механіка", "Статика", "Молекулярна фізика"? Прошу поділіться своїми думками.

Адмін

RuslikUAДата: Середа, 12.12.2012, 23:01 | Повідомлення # 5
Сержант
З'явилася цікава думка відносно застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики. А зокрема, використання ігор навчальних на уроці, а до дому давати завдання по тим іграм, які вони грають на своїх комп'ютерах. Ну завдання типу: де у вас у грі використовується фізика і фізичні закони? Або щось на зразок цього. biggrin

Адмін

Форум » Викладання фізики » Викладання фізики з використанням ІКТ » Як зробити урок фізики цікавим? (Як можна зробити урок фізики цікавим)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz