Вівторок, 24.10.2017, 13:25
Вітаю Вас Гость | RSS

ОНЗ "ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Пнівне"

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Спілкування вчителів Камінь-Каширського району » Бесідка » Спілкуймося (Тема призначена для спілкування вчителів між собою)
Спілкуймося
RuslikUAДата: Субота, 28.01.2012, 01:52 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Репутація: 10
Статус: Offline
Шановні колеги!
Ви можете обмінюватись повідомленнями між собою з допомогою цього форуму. Це зроблено саме для вас.
Дякую, що завітали до нас.

Адмін

RuslikUAДата: Вівторок, 27.03.2012, 15:27 | Повідомлення # 2
Сержант
Хтось може підкаже, як можна активізувати діяльність педагогів Камінь-Каширщини на даному форуму? Було б непогано, коли б кожен вчитель з нашого району міг би спілкуватися на даному форумі. biggrin

Адмін

RuslikUAДата: Середа, 19.09.2012, 16:47 | Повідомлення # 3
Сержант
З 17.09.2012 року по 5.10.2012 року знаходжуся на курсах. Сьогодні вже середа. Курси як курси. Щось розказують, щось ми розказуємо. От тільки я все більше розумію, що вчительська робота - це важка праця. Важка не через те, що з дітьми важче працювати стало, а важка через те, що часто ті, що знаходяться на верху, не розуміють тих, хто працює знизу. І нам, простим вчителям, ой як важко буває встигнути за їхніми нововведеннями. От і думаю, що краще було б для мене ... .

Адмін

RuslikUAДата: Вівторок, 16.10.2012, 21:18 | Повідомлення # 4
Сержант
Мабуть ще трохи попрацюю в школі, а там видно буде. help help help

Адмін

RuslikUAДата: Понеділок, 07.12.2015, 20:47 | Повідомлення # 5
Сержант
В цьому році маю "щастя" бути на дистанційних курсах з інформатики з 14.09.2015 по 16.12.2015 року. Хочу поділитися враженнями. Скажу просто: як би знав, що так буде, ніколи не погодився б на них. По-перше, окремих завдань значно більше ніж на стаціонарних, особливо по програмуванню. По-друге, при повільному інтернеті зробити щось із типу хмарних технологій дуже важко через великооб'ємні сторінки Майкрософта.
Одним словом, ідіть тільки на СТАЦІОНАРНІ курси. Не мучте себе і свій мозок.

Адмін

Форум » Спілкування вчителів Камінь-Каширського району » Бесідка » Спілкуймося (Тема призначена для спілкування вчителів між собою)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz